Najlepsze Gadżety Do Sztuczek Magicznych I Karcianych

Na Polskim rynku dostępnych jest dość niewiele produktów iluzjonistycznych. Jeżeli już są, to strony je oferujące są zazwyczaj tylko pośrednikami. Oznacza to, że kupujemy pośrednio od zagranicznych firm, przez co płacimy wyższą cenę.

Z naszych analiz wynika, że najlepsze i najtańsze produkty iluzjonistyczne dostępne są aktualnie na stronie Aliexpress. Jeżeli chcesz znacznie zaoszczędzić i nie masz problemu z trochę dłuższym oczekiwaniem na produkt, Aliexpress jest dla Ciebie.

Warto też nadmienić, że rzeczy produkowane w Chinach są coraz lepszej jakości. Podróbki często dorównują oryginałom, a można je kupić trzy razy taniej niż w Polsce, dodatkowo z darmową dostawą.

1. Znikający Pierścień

Naprawdę fajna sztuczka magiczna dla początkujących (wraz z wyjaśnieniem), której łatwo jest się nauczyć.

Sztuczka stworzona przez Calena Morelli, amerykańskiego magika, który pracował nad nią przez około 3 lata. Pierścień na oczach widza przeskakuje z palca na palec oraz znika z ręki w ułamku sekundy. Efekt jest oszałamiający (zobacz video ponizej).


Na oficjalnej stronie dokładnie te same pierścienie kosztują ponad 2 razy więcej (sprawdź sam).

W paczce znajdują się 2 pierścienie (jeden z gumy jeden z metalu), broszury oraz 34 minuty szczegółowej instrukcji Calena.

sztuczka magiczna

2. Przewidywanie Karty

Widz wskazuje jedną kartę z talii. Następnie dokładnie ta sama karta przedstawiona jest za pomocą rysunków na kartach (w formie kreskówki).

Żeby zrozumieć, na czym polega ta sztuczka karciana najlepiej przejść od razu do prezentacji video poniżej:

Za pomocą tej talii kart można stworzyć tylko jedną sztuczkę karcianą, ale jest naprawdę mocna, więc warto. Dodatkowo cena nie jest zbyt wysoka. Niedawno ta sama sztuczka  zaprezentowany został w angielskiej wersji Mam Talent.

sztuczka karciana przewidywanie karty

3. Znaczone Karty

Znaczone karty umożliwiają tworzenie wielu interesujących sztuczek karcianych. Najbardziej znaną jest odgadywanie karty wskazanej przez widza.

Gdy tylko Ty wiesz, gdzie znajdują się tajne oznaczenia, możesz podać nazwę każdej karty patrząc wyłącznie na ich tylną stronę!

Oznaczenia identyfikujące karty są bardzo dobrze ukryte i praktycznie niewidoczne dla widza

znaczone karty

Wskazówka: Postaraj się, aby talia była zachowana w jak najlepszym stanie, dzięki temu oznaczenia będą łatwiejsze do zidentyfikowania.

znaczone karty