Książki o Sztuczkach Karcianych

Jaka jest najlepsza książka o sztuczkach karcianych?

Na Polskim rynku nie ma zbyt wielu książek o tematyce stricte sztuczek karcianych. Jest dużo książek o magii dla dzieci, ogólnej iluzji, metalizmie, które uwzględniają elementy karciane.


Zweryfikowaliśmy wiele książek z obszaru karcianych sztuczek, które aktualnie dostępne są na Polskim rynku (maj 2020). Jednak jest ich bardzo mało, a te, które już są, nie są warte polecenia, ani marnowanie Waszego czasu.


Dlatego też wybraliśmy dla Was jedną, ale za to najlepszą!
A więc, jeśli chcesz poprawić swoje magiczne zdolności i przenieść sztuczki karciane na wyższy poziom, zdecydowanie POTRZEBUJESZ:

Tajemnice Iluzjonistów. Sekrety Kart-Jerzego Mecwaldowskiego

Książki o Sztuczkach Karcianych

Na początek trochę o samym autorze. Pan Jerzy Mecwaldowski, ps. Caroni . Jeden z najbardziej znanych Polskich iluzjonistów teoretyków w historii polskiej iluzji. Juror przeglądu konkursowego Światowego Kongresu Sztuki Iluzji-Madryt 1985. Trener i mentor czołowych polskich iluzjonistów: m.in.:

  • Sławomira Piestrzeniewicza-dwukrotny zdobywca tytułu wicemistrza świata sztuki iluzji w kategorii manipulacja podczas światowych kongresów iluzjonistów FISM – (Lozanna 1982 oraz 1991).
  • Grzegorza Klata-laureat Międzynarodowego Festiwalu Iluzji w Bordeaux. Książka

„Sekrety kart” jest wielkim zbiorem efektów manipulacyjnych opracowanym w bardzo profesjonalny sposób. Zawiera ponad 1500 rysunków i barwnych fotografii, dzięki czemu łatwiej jest zrozumieć i wykonać sztuczki.

Książka liczy 352 stron i uwzględnia wiele sekretów zawodowych iluzjonistów. Śmiało można powiedzieć, że jest jedną z najobszerniejszych publikacji o tej tematyce w Europie. Pan Jerzy Mecwaldowski odkrywa przed czytelnikami swoje zawodowe tricki na podstawie których szkolił też innych iluzjonistów.

Tajemnice Iluzjonistów. Sekrety Kart dostarczą Ci wspaniałej zabawy i jeszcze bardziej rozwiną Twoje umiejętności w dziedzinie iluzji karcianej. Niesamowicie wartościowa publikacja, która powinna znaleźć się w zbiorze każdego Magika.

Poniżej przedstawiamy księgarnie, które obecnie posiadają tę książkę w swojej ofercie.