Najlepsze Mentalizm Książki Na Polskim Rynku

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mentalizmu? Nie musisz już dalej szukać, przeanalizowaliśmy dla Ciebie większość mentalizm książek dostępnych w języku polskim. Poniżej przedstawiamy te najlepsze!

Wiele mentalizm książek zawiera podstawowe, ogólnikowe, często bezwartościowe informacje i zwykłe lanie wody. Książki przedstawione poniżej są czymś zupełnie innym. Pokazują mentalizm od strony praktycznej, zawierają wiele wartościowych informacji oraz sztuczek.

Pod opisami znajdują się linki do księgarni, które obecnie mają te książki w swojej ofercie. Ustawione one zostały w ten sposób, aby pokazać Wam gdzie aktualnie można dostać je najtaniej.

Radosław Hoffman – Sekrety mentalisty. Poznaj sekrety i historie czytania w myślach
mentalizm książka

Chcesz odczytywać myśli innych osób?
Zaskoczyć znajomych nadprzyrodzonymi zdolnościami?
Wchodzić do umysłów swoich widzów?
Jest to książka dla Ciebie!

Pierwsza tego typu publikacja w Polsce, jest kamieniem milowym w polskim środowisku mentalizmu! Autor zaprezentuje Wam świat iluzji i przedstawi jej największe sekrety oraz historię. Książka zawiera wiele ilustracji z prywatnej kolekcji. Wyjaśnia tworzenie wizualnych efektów, robiących piorunujące wrażenie na odbiorcach. Przedstawia nowatorskie, nigdy wcześniej niepublikowane sztuczki.
Radek Hoffman jest artystą estradowym, fascynującym się historią oraz działaniem Mentalizmu. Dużą część życia spędził, włamując się do umysłów widzów, czy Ty jesteś gotowy włamać się do jego?

 

Derren Brow – Wyznania Magika

Wyznania magika

Książka ta pozwoli Wam spojrzeć na otaczający nas świat oczami najlepszego mentalisty na ziemi oraz zagłębić się w jego osobowość. Poznacie jego historię, chociaż nie jest to typowa autobiografia.

Derren wytłumaczy Wam swoje pierwsze sztuczki karciane, które wykonywał w zatłoczonych restauracjach. Nauczy Was jak łatwo czytać ludzi dzięki ich zachowaniom oraz jak wykorzystać mentalizm w życiu codziennym.

Joe Navarro – Mowa Ciała

Mentalizm książki

Navarro specjalalizuje się w podstawowej technice mentalizmu – komunikacji niewerbalnej. W książce pokazuje w znakomity sposób jak odkryć kogoś myśli, plany czy prawdziwość słów, za pomocą dokładniej obserwacji mowy ciała, gestów, min, postawy, ubierania się, czy nawet niezamierzonego dotykania.

Książka przekazuje olbrzymią wiedzę, która pozwala zrozumieć (po przez ćwiczenia) jak odczytywać nastroje, intencje i emocje innych ludzi. Napisana jest zrozumiałym językiem, zaopatrzona w zdjęcia i ciekawe przykłady. Zaznajomienie się z tą lekturą na pewno pomoże Tobie udoskonalić mentalizm jak i również w kontaktach z innymi (na wielu poziomach relacji międzyludzkich).

Podstawowa i najlepsza tego typu lektura, przeczytaj i zacznij zauważać szczegóły w kontaktach międzyludzkich.

 
 

Richard Wiseman – Paranormalność. Dlaczego widzimy to, czego nie ma…

Mentalizm Książka

Lektura napisana w bardzo przyjemnym, łatwym do czytania stylu. Duża ilość ćwiczeń oraz eksperymentów pomoże Ci w nauce podstaw iluzji i mentalizmu.

Książka prezentuje wiele sekretów iluzji, wróżenia oraz mentalizmu. Dowiesz się jak na przykład zginać sztućce, kontrolować własne sny i jak prostymi sztuczkami wprawić znajomych w osłupienie. Wiseman pokazuje jak bardzo umysł ludzki podatny jest na iluzję i jak łatwo wierzymy w to, co chcemy uwierzyć. Po przeczytaniu dowiesz się jak określić czy jesteś dobrym materiałem na iluzjonistę i czy mentalizm masz we krwi!

 

Derren Brown – Sztuczki Umysłu. Poznaj Mechanizmy Ludzkich Zachowań

Derren Brown jest mistrzem mentalizmu i najbardziej znanym mentalistą świata. Pomimo tego książkę napisał w zrozumiały, luźny oraz humorystyczny sposób. Świetnie przekazuje on tajniki swojego mentalizmu. Pokazuje jak prawidłowo wykorzystać hipnozę, sugestię oraz mowę ciała. Mentalizm, który prezentuje jest łatwy do wykonania i pozostaje na długi czas w pamięci. Zapewniamy, że książka ta całkowicie Was pochłonie i nie będziecie w stanie się od niej oderwać.

Książka ta nie została jeszcze przetłumaczona na język polski, można ją za to kupić w języku angielskim (LINK).

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *